21 Temmuz 2018

En İyi Bitcoin Borsaları

En İyi Bitcoin Borsaları

En İyi Bitcoin Borsaları


Bitcoin, son zamanlarda çok fazla kullanılmaya başladığı için elbette ki insanların aklındaki en önemli soru işaretlerinden biri de en iyi Bitcoin Borsası hangisi oluyor. Günümüzde popülerliği gitgide artıyor ve çığ gibi büyüyor. Onlarca borsa açılıp kapanıyor ve yatırımcıların seçeneklerinin de giderek artması aslında yatırımcının gözünü korkuttuğu gibi kafasını da karıştırıyor. Bitcoin borsaları konusunda hangilerini göz önünde bulundurabilirsiniz ya da neler yapabilirsiniz bu konuda bilgi vermeye gayret göstereceğiz. Öncelikli olarak en meşhur ve büyük Bitcoin Borsası olarak karşımıza çıkan Binance isimli borsadan bahsedelim. Adını duymayan büyük ihtimalle kalmamıştır. Ancak özellikle yeni bu borsanın içerisine girmek isteyenler için güzel bir fırsat. Aslında parasını ilk yolladığı yer bu borsa olarak karşımıza çıkıyor. Komisyon avantajlarından ve aynı zamanda da coin kullanarak ödeme yaptığınızda oran düşürmesi ve en güvenilir ve büyük borsa olarak geçmesi çok büyük önem arz etmekte.

En İyi Bitcoin Borsaları İşlem Sistemleri


Günlük işlem hacminin 1 milyar doları gördüğü de olmuş. Telefon uygulaması çok başarılı bir şekilde size sunuluyor. Aynı zamanda da hızlı işlem garantisi veriyor. Hesabınızı onaylamadan 2 Bitcoin’e kadar işlem yapma hakkına sahipsiniz. Dezavantajları ise elbette ki dolar ile depozit yapabilmeniz bu şekilde genel anlamda Binance. Ön plana çıkan bir sistem olarak karşımızda bulunuyor. Önemli Bitcoin borsalarından bir tanesi de Kucoin. İnovatif yönleriyle kullanıcılarını mutlu ediyor. Düşük komisyon oranlarına göre gas ödemesi aynı zamanda yüksek işlem hacmi kapasitesi bu borsanın ön plana çıkmasını sağlıyor. Dezavantajları denilince de dolar ve euro gibi gerçek paralarla işlem yapılamaması karşımıza çıkıyor. Cex.io hiç kuşku yok ki önemli işlem hacmine sahip ve güvenilir borsalardan biri. Aslında herkesin kendine göre favori bir borsası vardır ve hızlı işlem yapma için karttan para yatırabilir ve çekme özelliğine kadar birçok yönüyle cex.io da insanlar tarafından çok ön planda tutuluyor.

En İyi Bitcoin Borsaları Kullanıcı Ara Yüzleriyle De Önde


Kullanıcı dostu bir arayüzle sizlere sunulurken aynı zamanda da Türk borsalarından daha ucuza alım yapılabilmesi hızlı tepki vermesinin getirdiği hızlı hesap verifikasyonu avantajları olarak karşımıza çıkıyor. Kart özelliklerinin bazı döneminde kapanıp açılması elbette ki olumsuz olarak nitelendirilebilir. Ancak gerçekten de güvenilir, kaliteli ve başarılı bir sistem olarak sizlerle buluşturmuş. Hitbtc yeni coin almak için kullanılan ve birçok kişi tarafından ön planda tutulan bir borsa olarak biliniyor. Çok fazla coin çeşidini kendi bünyesinde barındırıyor ve sizlere sunuyor. İşlem hacminin büyük olmasının yanı sıra Danimarka tabanlı olması da kullanıcılara çok büyük güven sağlıyor. Ancak bazı işlemlerde süreç değişmesi ve hatta bazen bir dakika hatta 10 dakika kadar süren işlemleri olduğu gibi bunlarda dezavantajları olarak karşımıza çıkıyor.
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
İlginizi Çekebilir

0 yorum: