27 Temmuz 2018

Ziraat Bankası Banka Kartını İnternet Alışverişine Açma

 Ziraat Bankası Banka Kartını İnternet Alışverişine Açma

 Ziraat Bankası Banka Kartını İnternet Alışverişine Açma 


Kredi kartları 1 Ocak 2018 itibariyle internete kullanımı kapatılarak müşteri onaylı olarak açılması kararı alındı. Bu nedenle de kredi kartı sahiplerinin internet üzerinden alışverişlerini gerçekleştirmek için ve internet üzerinden çeşitli banka işlemlerini yapması için bankalar ile iletişime geçip onay vermesi gerekmekte. Bizde sizler için Ziraat Bankası banka kartını internet alışverişine açma konusunda detaylı adımları açıklayacağız.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun almış olduğu kararla kredi kartlarının internet alışverişine kapatılıp, onay ile açılmasını ve onay vermeyenlerinin kredi kartlarının ve banka kartlarının internet kullanımına kapatılacağını belirtti. Bundan sonraki dönemde kredi kartı kullanıcıları internet üzerinden online alışverişlerini gerçekleştirmek için kesinlikle ilgili banka ile iletişim kurarak onay verdiğini belirtmesi gerekiyor.

Peki Ziraat Bankası banka kartını internet alışverişine açmak için neler yapılmalıdır? Ziraat Bankası banka kartı internet alışverişine nasıl açılır? sorularının cevaplarını sizlere adım adım anlatacağız. Böylece Ziraat Bankası’na bağlı olan kredi kartlarınız için onay vererek işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Ziraat Bankası üzerinden banka kartınızı aktifleştirmek için üç farklı yol mevcuttur. Bunlar;
Kredi kartı kullanıcısının Ziraat Bankası resmi sitesine girerek ayarlar kısmından ticaret işlemine dair onaylaması gerekir.

İnternet bankacılığı kullanmak istemiyorsanız en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kredi kartını internet alışverişine açabilirsiniz.

Son yol olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 ı tuşlayarak banka kartınızı internet alışverişine açarak özgürce harcama yapabilirsiniz.
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
İlginizi Çekebilir

0 yorum: