04 Ağustos 2018

En Kolay Hangi Banka Kredi Kartı Veriyor?
En Kolay Hangi Banka Kredi Kartı Veriyor?

 Günümüzde hemen hemen her insanın kredi kartına ihtiyacı vardır. Bu nedenle birçok kişi reşit olduktan hemen sonra kredi kartı kullanmaya başlar. Kredi kartları gerek alım-satım yaparken kolaylık sağlamasından dolayı gerekse doğru kullanıldığı zaman düzenli şekilde harcama yapabilme imkanı sunmasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Ülkemizde dahil birçok ülkede eskiye nazaran kredi kartı çıkarma işlemleri oldukça kolaylaştırılmıştır. Özellikle hayatımıza internet bankacılığının girmesinden sonra internet üzerinden doğrudan adresimize gönderilmesini istediğimiz kredi kartları bile bulunmaktadır. Bizde bu yazımızda size bu kredi kartlarının hangileri olduğunu ve hangi bankanın kredi kartının daha avantajlı olduğunu anlatacağız. 
 

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi

 • QNB Finansbank / CardFinans – QNB Enpara: Finansbank özellikle internet bankacılığı alanında Türkiye çapında en başarılı ve en iyi hizmeti veren EnPara sayesinde bu alanda adından oldukça sık bahsettirmektedir. Türkiye’nin en güvenilir bankalarından birisi olan Finansbank, dünya devi QNB bankası ile birleştikten sonra daha etkili bir hizmet vermeye başlamıştır. Finansbank’ın iki çeşit kredi kartı hizmetinden size bahsedeceğiz. Birisi CardFinans diğeri ise EnPara kredi kartı. Öncelikle CardFinans kredi kartını nasıl alacağınızı anlatalım. CardFinans başvurunuzu QNB Finansbank internet şubesinden veya telefon şubesinden yapabilirsiniz. CardFinans birçok üründe taksit imkanı sunmaktadır. Ayrıca bonus puan sistemi bulunan CardFinans’ta puanlarınızı biriktirerek alışveriş yapabilirsiniz. QNB Finansbank’ın bir diğer kolay kredi kartı imkanı olan EnPara kredi kartı ise birçok kredi kartına göre çok daha fazla kullanışlı ve kolay alınabilirdir. Sadece internet şubesi olarak hizmet veren EnPara kredi kartınız ile birçok alanda ücretsiz işlem yapmanıza olanak tanımaktadır. Ayrıca internet veya telefon üzerinden yaptığınız başvuru sonrası kendi belirlediğiniz tarihte kendi belirlediğiniz saatte verdiğiniz adresinize gelen EnPara kredi kartı, EnPara müşterileri için oldukça avantajlıdır. Yine bonus puan sistemini barındıran EnPara kredi kartı ile birçok alışverişinizi daha ucuza veya bedavaya getirebilirsiniz.
 • DenizBank Bonus Kredi Kartı: DenizBank Bonus kredi kartı birçok kredi kartına oranla en yüksek bonus puanları veren kart olarak bilinmektedir. Rusların dünya devi bankası SberBank’ın desteğini arkasında bulunduran DenizBank, kredi kartı konusunda da müşterisi olmak isteyenlere kolaylıklar sağlamaktadır. Deniz Bonus kredi kartı almak için tek yapmanız gereken Deniz Bank internet şubesini, Deniz Bank mobil şubesi olan Açık Denizi ziyaret etmek ya da Deniz bank müşteri hizmetlerini aramaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonra kredi notunuz uygunsa Deniz Bonus kartınız size en kısa süre içinde teslim edilecektir ve sizde hemen kartınızı kullanmaya başlayarak bonus puan toplamaya başlayabilirsiniz.
 • AkBank Axess Kredi Kartı: Axess yıllardır ülkemizde en çok kullanılan kredi kartlarından birisi olmuştur. Bu nedenle birçok kişi tarafından kredi kartı olarak tercih edilmeye devam etmektedir. AkBank Axess hizmeti ile müşterilerine diğer bankalara nazaran daha kaliteli hizmet, puan ve yenilikler sunmaktadır. Ayrıca Akbank’ta yukarıda bahsettiğimiz bankalar gibi ilk defa kredi kartı alacak olan müşterilerine anında onaylı adını verdiği hizmeti ile bir an önce kredi kartı verebilmektedir. Anında kredi kartınıza ulaşabilmeniz için AkBank internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Kredi notunuzun uygun durumda olması durumunda başvurunuz anında onaylanacaktır ve ardından adresinize anında onaylı kredi kartınız gönderilecektir.

 • Diğer Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar
  • Garanti Bonus Kredi Kartı
  • YapıKredi WorldCard Kredi Kartı
  • TEB
  • VakıfBank
Yukarıda bahsettiğimiz diğer kolay kredi kartı veren bankalardan kredi kartı almak için web sitelerini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
İlginizi Çekebilir

0 yorum: