07 Ağustos 2018

Ziraat Banka Kartı İle İnternetten Alışveriş Yapabilir Miyim?


 
Ziraat Banka Kartı ile Alışveriş Yapabilir Miyim

Ziraat Banka Kartı ile İnternetten Alışveriş Yapabilir Miyim?

Kredi kartlarının internet üzerinden kullanımı bu yılın başından itibaren müşteri onaylı bir şekilde kullanıma açılmaya başlandı. Bu nedenle de kredi kartı sahibi kişilerin internetten alışveriş yapabilmesi için, banka ile iletişime geçerek onay vermesi gerekiyor. Peki kartı internet alışverişine açtık diyelim. Ziraat Bankasının banka kartı ile alışveriş yapabilir miyiz?

Ziraat Bankası üzerinden temin etmiş olduğunuz Bankkart ile internetten alışveriş yapılıp yapılamayacağı, birçok kişi tarafından merak etilen bir konu haline geldi. Bizde sizlere Ziraat Bankası Bankkart ile nasıl alışveriş yapabileceğinizi anlatacağız.

Bankkartınıza bağlı bir hesapta eğer bakiyeniz var ise, Bankkart ödemesini kabul eden internet siteleri üzeriden rahatlıkla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankkart üzerinden günlük olarak e-ticaret limitiniz 1.000 TL’dir Bankkart e-ticaret işlemleri, hükmi bankkartlara da kapalı değildir. Ayrıca kartınızın yurtiçinde veya yurtdışındaki çeşitli kısıtlamalarını mobil uygulama ya da internet şubesi üzerinden değiştirme imkanınız mevcut.

Ziraat Banka Kartı ile Yurtdışı Alışveriş Yapılır Mı?

Eğer yurtdışından internet alışverişi yapmak isterseniz, yine yurtiçinde olduğu gibi Bankkart kabul eden yerler üzerinden satın alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örnek verecek olursak Ziraat Bankası Bankkart ile Aliexpress üzerinden alışveriş yapılırken, Amazon üzerinden yapılan alışverişlerde birtakım hatalar ile karşı karşıya kalınabiliyor.
Bankkart hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz Ziraat Bankası ile iletişime geçebilirsiniz.
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
İlginizi Çekebilir

0 yorum: